Hoşgeldiniz  

İHE Satış Noktası Sancaktepe Sarıgazi’de açıldı

admin | 02 Şubat 2020 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – İstanbul Halk Ekmek Sancaktepe Sarıgazi Merkezde Oruç Unlu Mamullerinde satış noktası açtı. Açılışa İHE Yönetim Kurulu Başkan vekili Özgen Nama, Sancaktepe Belediye CHP Sancaktepe Grup Başkanvekili İlknur Ünlü, Belediye CHP Meclis Üyeleri ve İşletmenin sahibi Yunus Oruç katıldı.
Satış tezgahının başına geçen Özgen Nama, ekmek almak için gelenlere satış yaptı. Ekmeklerin faydasından ve sağlıklı oluşundan bahseden Özgen Nama “ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun talimatı ile İstanbul Halk Ekmek satış noktaları ile İstanbulluları buluşturmaya devam edeceğiz. Bir çok çeşitli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimiz var. Sancaktepe İlçemiz de açtığımız satış noktası ile bu açılışlarımız İstanbul genelinde devam edecektir. “ dedi.
İstanbul Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkanvekili Özgen Nama “ Sağlı bir toplumun ilk şartı sağlıklı beslenmedir. Yıllardır sağlıklı ekmek üreten Halk Ekmek olarak, sağlıkla ve güvenle tüketebileceğiniz ürünleri vatandaşlarımızla daha çok  buluşturmak için satış noktalarımızı özenle seçip vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz.” Şeklinde konuştu
TEVFİK ERK / İSTANBUL

1736 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.