Hoşgeldiniz  

Hava Soğuk Kimse Dışarıda Kalmasın

admin | 10 Aralık 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

Sokakta yaşayan vatandaşlarımızın olumsuz hava şartlarından korunması için İstanbul Valiliğinin koordinasyonunda, “Hava Soğuk Kimse Dışarıda Kalmasın! Misafir Edelim” çalışmasıyla ihtiyaç sahibi, kimseniz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımıza bakım, iaşe ve barınma hizmeti sağlanacak.

08 Aralık Salı günü Kaymakamlık toplantı salonunda ihtiyaç sahibi, kimseniz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımızla ilgili yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantı Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu başkanlığında gerçekleşti.
Toplantıya; Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun yanı sıra, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kamal, İlçe Emniyet Müdürü Veli Şengül, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Başan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Günnur Savaş, İlçe Sosyal Hizmet Müdürü Alper Alp, İlçe SYDV Müdürü Ali Özdemir ve Sancaktepe Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Mustafa Tepe katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, “Sokakta yaşayan vatandaşlarımızın olumsuz hava şartlarından korunması için İstanbul Valiliğimizin koordinasyonunda bir çalışma başlattık. İhtiyaç sahibi, kimseniz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımıza bakım, iaşe ve barınma hizmeti sağlayacağız “ dedi.
Devletin toplumun tüm kesimlerinin yanında olduğunun altını çizen Kaymakam Çakıroğlu, “ İhtiyaç sahibi, kimsesiz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımızdan lütfen bizi haberdar edin “ ifadelerini kullandı.
382 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.