Hoşgeldiniz  

GEYİK AİLESİNDEN TAZİYE VE TEŞEKKÜR MESAJI

admin | 10 Ekim 2020 | Gündem, Manşet A- A+

Geyik ailesinin Biricik Anneleri Teberik Geyik’in vefatı nedeniyle Cemal Geyik, ailesi adına  yayınladığı mesajda acılı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz dedi.

Cemal Geyik mesajında şu ifadeleri kullandı: “Değerli aile büyüğümüz, Sevgili Annemiz Teberik Geyik’in  vefatı vesilesiyle; tüm eş, dost, akraba ve hemşerilerimiz gerek cenaze törenine ve gerekse taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar. Yurt içinden ve yurt dışından  dualarını esirgemeyen dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize  ailemiz adına çok teşekkür ediyoruz. Cümle geçmişlerimize Allah’tan rahmet, herkese sağlık ve afiyet dileriz…” ifadelerini kullandı.

Cemal Geyik Başsağlığı dileğinde bulunan ve cenazeye katılan “  Eski Tunceli Valisi yeni Ordu Valisi Sn. Tuncay Sonel’e, Tunceli İl Genel Meclis Başkanı  Sn. Hüseyin Arslan’a, İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu’na, Sancaktepe Belediye Başkanı Sn. Av. Şeyma Döğücü’ye, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Sn.Kemal Ayyıldız ve Sn. Av. Ümit Şahin’e, Sancaktepe Belediye eski Başkan Yardımcısı Sn. Mehmet Genç’e, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Sn. Muharrem Aydın ve Yönetim Kuruluna, CHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Sn. Mine Arduç ve yönetimine, İstaç A.Ş. Başkan Danışmanı Sn. Alper Yeğin’e, Saniad Başkanı Sn. Osman Aktan ve Yönetimine, Saniad Eski Başkanı Sn. Rüstem Aldağ’a, Sarıgazi Cemevi Başkanı Sn. Erdal Sağır’a, CHP Sancaktepe ve İBB Belediye Meclis Üyesi Sn. Şaban Cebir’e, Pülümür Belediye Meclis Üyesi Sn. Mahmut Erdal’a, Pülümür Ziraat Bankası Müdürü Sn. Murat Çakan, Sn. Murat Cokun’a, Sn. Haydar Genç’e,  Pülümür Dernek Başkanı Sn. Yılmaz Coşkun’a, Sn. Metin Kaya’ya, Anadolu Yakası Dersimliler Dernek Başkanı Sn. Ali Rıza Karataş’a, Sivil Toplum örgütlerine, varlıklarıyla bize destek olan, acımıza ortak olan tüm dostlarımıza göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı şahsımız ve ailemiz adına sonsuz teşekkür eder, saygılar sunarız. ” Dedi.
Tevfik Erk / İstanbul

840 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.