Hoşgeldiniz  

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu, Sancaktepe’ye ziyarette bulundu

admin | 09 Mart 2021 | DEVA Sancaktepe, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

Kısa adı DEVA Partisi olan Demokrasi ve Atılım Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı ilçede hızla çalışmalarına devam ediyor. DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı yeni üye kayıtları yanı sıra, esnaf ziyaretlerini de ilçe genelinde ihmal etmeden sürdürüyor.
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yeneroğlu partisinin Sancaktepe İlçe Başkanlığında, İlçe Başkanı Mutalip Geçer ve ilçe yöneticileri ile bir araya geldi.
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mustafa Sunar ve DEVA Partisi İstanbul İl Yöneticileri DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.
DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Merkezini çok beğendiğini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, İlçe Başkanı Mutalip Geçer’i çalışmalarından dolayı tebrik etti.
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın siz değerli üye arkadaşlarımız sevgilerini ve selamlarını getirdim diye konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu ; “ DEVA Partisinin misyonu amacı Türkiye’ de çıktığı yolda  bir boşluğu doldurmak ve iktidara Alternatif olmak üzere yola çıktık “ dedi.
İstanbul Milletvekili ve DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu; “  Biz ne herhangi bir ittifakın parçasıyız ne de herhangi bir kimlikçi siyasetin tarafıyız. Toplumun bütün   kesimlerini  bu ülkede yaşayan tüm insanımızın rengini parlatmak üzere her birisini değerli kabul ederek, her birisini de demokratlığın zorunlu gereği olan ahlaken eşit olarak kabul ederek, Bu arkadaşları da partimiz içerisinde mümkün mertebe temsil edilmelerini sağlayarak, Türkiye’yi olması gereken rotaya çevirmek üzere yola çıktık. Evet uzun bir yola çıktık. Yorucu bir yola çıktık. Çocuklarımızın geleceği için hep birlikte çalışacağız.” İfadelerinde bulundu.
DEVA Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cengiz Sunar ; İstanbul’da hızla ilçelerimizi kuruyoruz. 24 İlçemizin ataması yapıldı. Çok kısa sürede 30 ilçe başkanlıklarını kuracağız. Her ilçe yönetiminde bir engelli kotamız var. Seçici olmaya çalışıyoruz. Başvurular yoğun olarak devam ediyor. Yönetimde yer almak isteyen çok başvurumuz var.” İfadelerinde bulundu.
DEVA Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer; “ Bu gün ilçe teşkilatımız olarak önemli bir gün. İlçe Başkanlığımızı yeni kurduk. Çok iyi ve bir birinden değerli yönetici arkadaşlarımızla ilk olarak partimizin Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Yeneroğlu’nu misafir ettik. İstanbul İl Yöneticilerimize de çok teşekkür ediyorum bizleri yalnız bırakmadılar. Partimizin ilçe yöneticilerine de teşekkür ediyorum. Bu arada esnaf ziyaretlerimiz devam ediyor. Üye kayıtlarımız da devam ediyor. İlçemiz de partimize olan ilgi memnun edici ve her geçen gün ilgi artarak devam ediyor. Çalışmalarımızı adım adım sürdürüyoruz. “ dedi.

Tevfik Erk / İstanbul

 

 

 

 

 

 

2352 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.