Hoşgeldiniz  

CHP Sancaktepe’de Muharrem Aydın coşkusu

admin | 08 Aralık 2019 | Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, yoğun katılımın olduğu İlçe Merkezinde yaptığı kısa konuşmada İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Kalabalığın içinden güçlükle geçen Muharrem Aydın alkışlarla konuşmasına devam etti. Salonda bulunan partililerin coşkusu İlçe Başkan Adayı Muharrem Aydın’ı heyecanlandırdı.

Muharrem Aydın yaptığı kısa konuşmada kendini tanıttı ve iki önemli seçim atlattığını bunun için ilçe örgütümüzdeki tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum diye konuştu.
Muharrem Aydın konuşmasında aile yapısı, eğitim hayatı, mesleği, siyasi yaşamı hakkında kısa bilgi verdi.  Ardından yaptığı konuşmada eğitim , bilim, kültür sanat ve toplumsal duyarlılık konusunda önümüzde ki süreçte daha duyarlı olarak çalışacağız ifadelerinde bulundu.

Parti de ki son seçim sürecine değinen Muharrem Aydın, “31 Mart ve 23 Haziran seçim sürecinde gece gündüz çalıştık. Bunun için yanımızda olan bu çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Yeni dönem de yapacağı çalışmalarda kısaca değinen Muharrem Aydın “ Yeni dönem de paneller, seminerler ve kültür sanat çalışmalarımız yoğun olacaktır” şeklinde konuştu.
Muharrem Aydın son olarak ilçe örgütünün oylarına talip olduğunu söyleyerek aday olduğunu açıkladı. Yoğun kalabalığın alkışları arasında partililerin tebriklerini kabul etti.
Tevfik Erk / İstanbul
370 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.