Hoşgeldiniz  

CHP Sancaktepe, Yenidoğan Cemevi’nde Muharrem Oruç Lokmasına katıldı

admin | 28 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – CHP Sancaktepe İlçe örgütü Muharrem Oruç Lokmasını, Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde canlarla birlikte paylaştı.

Tutulan Yas-ı Matem oruçları, Yenidoğan Cemevi Dedesi Mustafa Arslan’ın okuduğu duanın ardından  oruçlar açıldı, lokmalar paylaşıldı.  Yenidoğan Cemevi’nde oruç açma lokmasına CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Ulucan ve İlçe Yöneticileri ile İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve İBB İyi Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan ile birlikte ilçe yöneticileri katıldı. Yenidoğan Cemevi Başkanı Rıza Atmaca ve Cemevi yöneticileri  CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın ile birlikte CHP Sancaktepe ilçe yöneticilerine eşlik etti.  Oruçların açılmasından sonra CHP  Sancaktepe İlçe Başkanı ve Yöneticileri bir süre sohbet eden Yenidoğan Cemevi Başkanı Rıza Atmaca cemevi ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, lokmaların bulunduğu kazanların başına geçti ve lokma dağıtımı yaptı.
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın “ Lokmamızı bu gün Yenidoğan Cemevi’nde paylaştık. Yasımız ve Muharrem Ayı Orucumuz kabul olsun. Edilen duaların, tutulan oruçların verilen lokmaların kabul olması dileği ile tüm insanlık için birlik ve beraberliğe vesile olmasını dilerim.” İfadelerinde bulundu.
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın ve yöneticileri ile  Yenidoğan Cemevi Başkanı Rıza Atmaca günün anısına toplu fotoğraf çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.
Haber-Fotoğraf: Tevfik Erk/ İstanbul
369 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.