Hoşgeldiniz  

Başkan Şeyma Döğücü CHP Belediye Meclis Grubunu ziyaret etti

admin | 16 Nisan 2019 | Genel, Gündem A- A+

SANCAKTEPE – 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Sancaktepe Belediye Başkanı seçilen Av. Şeyma Döğücü, 15 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen 3. Dönem 1. Oturum Belediye Meclis Toplantısı öncesi CHP Grubunu ziyaret etti. CHP Belediye meclis üyelerine hayırlı olsun dedi. Nezaket ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü “ Sancaktepe’yi örnek bir ilçe yapacağız” dedi.
Meclis toplantısı başlamadan CHP Grubunu ziyaret eden Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü CHP Meclis Üyelerine hayırlı olsun dedi. CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın’da Belediye Başkanı Döğücü’ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret sırasında Masada bulunan Başkan Döğücü’nün gönderdiği çiçekte dikkatlerden kaçmadı.
Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü “ Karşılıklı anlayış ve güven içinde birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Sancaktepe’yi örnek ilçe yapacağız. Sancaktepe halkının bizden beklediği çok şey var. Bunları tek gurupla yapmamız mümkün değil. Hepsini hep birlikte çözeceğiz. Artık siyaseti bir kenara bırakıp hizmete geçmemiz gerekiyor. Sancaktepe Belediyesi olarak uyum içinde çalışacağımıza inanıyorum “ ifadelerinde bulundu.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın “ Ümit ediyoruz ki bu dönem daha güzel bir Sancaktepe ve sosyal belediyecilik anlayışını oturtulması gerektiğini düşünüyorum. Sayın başkanımızın bu konuda çalışmalarını bekliyoruz. Çalışmalar yapıldığı sürece Sancaktepe’nin geleceği için Halktan, Adaletten ve şeffaf bir belediyecilik ile halkımızın lehine elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu. 
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, karşılıklı olarak başarılar dilenmesinin ardından sona erdi.
Tevfik Erk / Sancaktepe

316 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.