Hoşgeldiniz  

Başkan İsmail Erdem muhtarlarla bir araya geldi

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

28 Haziran 2011 Salı 06:35

Başkan İsmail Erdem Sancaktepe’nin kalkınması, gelişimi, noktasında başlattığı uygulama doğrultusunda belirli aralıklarla dernek ve sivil toplum kuruluşları, sanayiciler, işadamları, eğitimciler, muhtarlar ve değişik alanlarda gruplarla istişare toplantılarına devam ediyor. 27 Haziran Pazartesi günü Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Fatih Restoran’da sabah kahvaltısında mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Erdem: “  Muhtarlardan bizim sokaktaki gözümüz kulağımız halkımızla aramızdaki köprümüz. Bizim için görüşleriniz ve gözlemleriniz çok önemli. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her zaman en küçük sorunuzda dahi bana ulaşabilirisiniz.” diyerek konuşmasına başladı.

Başkan Erdem, yapılan temel atma ve açılışlardan bahsederek, yoğun hizmet maratonunda en büyük motivasyon kaynağının halkın memnuniyeti olduğunu ifade etti. Erdem; “Dolu dolu geçen hizmet günlerinin ardından gurur duyarak söylüyoruz ki İstanbul medeniyeti artık yepyeni bir değer kazanmıştır. Genç Sancaktepe’miz son iki yılda elde ettiği kazanımlarla Anadolu yakasının parlayan yıldızı olmuştur. İnançla çıkılan, azim ve gayretle yürünen yol bizi gurur tablosu sayılabilecek bir menzile ulaştırmıştır. Bugün elde edilen başarıların yansımalarını Sancaktepe’mizin dört bir tarafında görmek ve yaşamak mümkün” dedi.

 Erdem, “sizlerin desteğiyle gerçekleştirdiğimiz birçok etkinlikle ve yeni projelerle geliştirmeye devam ediyoruz.” diyerek sürdürdüğü konuşmasında belediye hizmetlerine değindi. Erdem;  Belediye olarak ilçemizi daha da yaşanabilir kılmak amacıyla alt yapı, eğitim, sanat, spor, kültür gibi pek çok alanda atılımlar yapıyor, sizlere beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bugüne dek yaptığımız faaliyetler, bundan sonra da artırarak yapacağımız faaliyetlerin kanıtıdır. Bir haftada tam 19 proje açılış ve temel atma töreni gerçekleştirdiğimiz günler ise, hizmet anlayışımızdaki samimiyet ve azmimizin en belirgin göstergelerindendir. İnanıyoruz ki, sizlerin de güven ve desteğiyle Sancaktepemiz’i, İstanbul’un yükselen değeri yapacak, Sancaktepe’de yaşam standardını çok daha yükseklere taşıyacağız.” şeklinde konuştu.

Halkıyla bütünleşmiş, katılımcılığı ve şeffaflığı prensip olarak kabul etmiş belediyecilik anlayışı doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sancaktepe’nin tüm kazanımlarını çok çeşitli mecralarda duyurmaya devam edeceğini belirten başkan Erdem,  “Sancaktepe Belediyesinin gerçekleştireceği projeleri noktasında mahalle muhtarlarına büyük sorumluluk düşüyor. Sizin de fikirlerinizle oluşan projelerimize destek olun, yapılması gereken ne varsa hep birlikte yapalım, büyük şehirlerle yarışıyoruz, bu yarışta ilçemizi ulaşması gereken zirveye hep birlikte taşıyalım ve içimizdeki gücü şehrimizin kalkınması noktasında harcayalım” dedi.

Başkan İsmail Erdem, toplantı esnasında muhtarların kendisine yöneltilen sorularına da cevap verdi.

204 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.