Hoşgeldiniz  

BAŞKAN DÖĞÜCÜ’NÜN ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

admin | 29 Mart 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü,  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün mesajı şöyle;
Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105. yıl dönümü vesilesiyle yaptığı açıklamada;
“Şanlı tarihimizdeki kahramanlık destanlarından biri de Çanakkale Zaferidir.
Çanakkale Zaferi, cihanı hayrette bırakan gerçek bir iman ve eşsiz bir kahramanlık destanıdır. Vatan ve bağımsızlık aşkıyla, tarihe altın harflerle nakşedilen destansı mücadelenin, Çanakkale Zaferinin 105.yıldönümünü idrak etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz.
Canlarını feda ederek “Çanakkale geçilmez” dedirten, kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimiz; milletimizin vatan, bayrak, istiklal ve hürriyetleri uğruna neler yapabileceğini tüm dünyaya göstermişlerdir. Bu eşsiz zaferle ortaya konulan sarsılmaz vatan sevgisi ve millet olma bilinci, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde nihai zafere ulaşılan Kurtuluş Savaşı’na da meşale olmuştur
Aziz şehitlerimizden aldığımız ilhamla, aynı şuur ve inançla, mukaddes emanetinizi daha yükseklere taşıma gayreti verirken, diğer yandan bizi millet yapan yüksek değerlerimizi daima canlı tutmaya ve yüceltmeye devam edeceğiz.
233 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.