Hoşgeldiniz  

Başkan Döğücü, Sevgililer Günü’nde 30 çiftin nikahını kıydı

admin | 15 Şubat 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe Belediyesi’ne 14 Şubat günü evlenmek için başvuran 30 çift, Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün kıydığı nikahla dünya evine girdi. Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, “Sevgi ruhumuzun gıdası. Bu özel günde hayatlarını birleştiren tüm çiftlerimize mutluluklar diliyorum” dedi.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sancaktepe Belediyesi güzel bir etkinliğe imza attı. Recep Tayyip Erdoğan Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen toplu nikah töreninde 30 çiftin nikahını Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü kıydı. Nikah törenine, Başkan Av. Şeyma Döğücü, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Çelik ve davetliler katıldı.  Evlenmek için belediyeye müracaat eden 30 çiftin mutluluğunu paylaşan Başkan Döğücü, geleceğin teminat altına alınması konusunda en önemli hususun evlilik olduğunu belirtti.
“BU ANLAMLI GÜNDE ÇİFTLERİMİZİ YALNIZ BIRAKMAK İSTEMEDİK”
Evlenen çiftlere mutluluklar dileyen ve çeşitli hediyeler takdim eden Şeyma Döğücü, toplumun temelinin aile olduğunu, ailenin temelinde de karşılıklı sevgi ve saygı olduğunu vurguladı. Döğücü, “Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Sevgi bizim hayatımızın vazgeçilmezi. İnsan olarak nasıl maddi gıdalara ihtiyaç duyuyorsak, ruhumuzun gıdası da sevgidir. Sevgisiz ne aile olur ne toplum olur. Dolayısıyla ben sevgililer gününü çok özel ve anlamlı buluyorum. Gençlerimiz bugün evlenmeyi tercih etmişler. Bize müracaat çok oldu. Bizler de bu anlamlı günde onları yalnız bırakmak istemedik. Nikahlarını bizzat ben kıyıyorum. Kendilerine de bugünün anısına ufak hediyeler takdim ediyoruz. Sevgililer gününde bizler de onlara jest yapmış olduk. Hepsini gönülden tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu.
14 Şubat’ı nikah günü olarak tercih ettiklerini söyleyen çiftler, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’ye çok  ve belediye çok teşekkür ettiklerini söylediler. Başkanımız bizi yalnız bırakmadı, böyle anlamlı bir gün de bizim mutluluğumuza ortak oldu ifadeleriyle sevinçlerini ve mutluluklarını dile getirdiler.303 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.