Hoşgeldiniz  

Başkan Döğücü, “Sancaktepe’de tüm seslere kulak vermeye devam edeceğiz”

admin | 17 Kasım 2019 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe ilçesinde tüm seslere kulak verip, ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.
Düzenlenen yemekli toplantıya, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Belediye Başkan yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, kurum amirleri, Okul Müdürleri, İmamlar, Muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
Toplantıda masaları tek tek dolaşan Başkan Döğücü, davetlilerle hal hatır sordu ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Düzenlenen yemekli gecede, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ve Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürlerine hediye takdiminde bulundular. Osmangazi İlkokulu Müdürü Osman Ateşoğlu’da Atık Pil toplama kampanyasında başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür alan kişilerden biri oldu.

Kaymakam Çakıroğlu ve Başkan Döğücü, Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim kurulu Üyeleri bir süre sohbet etti.


Gece de bol bol hatıra fotoğrafları çekilirken Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü toplantının ardından “İlçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri, kurum amirlerimiz, muhtarlarımız, okul müdürlerimiz ve imamlarımız ile bir araya geldik. Sancaktepe’deki tüm seslere kulak vermeye, ortak akılla hareket etmeye devam edeceğiz. “ şeklinde açıklamada bulundu.
Tevfik Erk / İstanbul
349 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.