Hoşgeldiniz  

Alper Yeğin’den Sancaktepelilere bir soru “ Biliyor musunuz ? “

admin | 30 Ağustos 2019 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe ilçesinde iki dönem CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı ile  Belediye eski Meclis Üyesi olan ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olarak yerel seçimlerde çalışan İşadamı Alper Yeğin, Kurban Bayramında boş durmadı. 2024’de Sancaktepe Belediye Başkan Adayı olmayı hedef olarak önüne koyan Alper Yeğin, boş durmuyor muhtarları ve dernekleri ziyaret ediyor ilçe hakkında görüş alışverişinde bulunuyor. Alper Yeğin’in bu çalışması ilçe de gözden kaçmıyor.


Alper Yeğin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Sancaktepelilere “ Biliyor musunuz?” diye bir soru sordu. Yaptığı paylaşımla  İstanbul’da yaşanması beklenen depreme dikkat çeken 
 Alper Yeğin “ Değerli Sancaktepe’liler İstanbul’un Deprem Risk haritasının açıklandığını ,Sancaktepe ilçesininde Riskli bölgede olduğunu ve 10 yıllık İlçe Belediyesi olan Sancaktepe belediyesinin Afet Planı olmadığını ve bu konu ile ilgili her hangi bir çalışmanın olmadığını BİLİYOR MUSUNUZ ?” dedi. Alper yeğin ayrıca deprem risk haritasının resmini de paylaştı.
Tevfik Erk / İstanbul


291 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.