Hoşgeldiniz  

Alkışlar arasında veda etti

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe`de düzenlenen iftar yemeğinde hüzün ve sevinç bir arada yaşandı.
29 Ağustos 2011 Pazartesi 23:32

Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneğinin Onursal Başkanı olan Sancaktepe Kaymakamı ( Yeni Artvin Valisi) Necemttin Kalkan’nın Artvin Valisi olarak atandığı haberi ile iftar yemeği veda yemeği oldu.

Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim derneği, üyeleri arasında düzenlediği iftar yemeğine Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan katıldı. Samimi bir havada gerçekleşen iftar yemeğinde sevinç,kutlama ve hüzün hepsi bir arada yaşandı. Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan’nın Artvin iline Vali olduğunu belirttiği konuşmasında iftar yemeği veda yemeğine dönüştü. Hele Kalkan’nın “ Hakkınızı helal edin” demesi ile masaya hüzün hakim oldu. Kaymakam adına sevindiğini söyleyen dernek üyeleri, Artvinlilerin çok şanslı olduklarının altını çizdiler. Bir çok dernek üyesi biz buraya bu akşam yeni projelerimizden bahsedeceğimizi düşünerek gelmiştik. Bu haber bizi şok etti, Kaymakamımız adına çok sevindik. Çok daha iyi görevleri hak ediyor. İnşallah kendisini daha iyi yerlerde görürüz. Diye duygu ve düşünlerini dile getirdiler.

Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneği Başkanı Av. Ercan Kader “ Sayın Valimizin yeni görev yerinde başarılı olmasını dilerim.İlçemiz adına sevindirici bir gelişme,yeni ilçe olduk ve ilk kaymakamımızı Vali olarak uğurluyoruz. Yolun açık olsun Sayın Valim ”dedi

Sancaktepe Kaymakamı Necmettin kalkan ise “ Derneğin düzenlemiş olduğu bu iftar yemeği, bir veda yemeği oldu. Daha önceden planlanmış bir yemekti. Vali olarak Artvin’e atanmam sürpriz oldu. Burada hep birlikte ilçenin daha güzel ,yaşanabilir ve huzur dolu bir kent olabilmesi için kader birliği yaptık. Sizlerde çalışmalarımızda destek oldunuz. Hepiniz hakkınızı helal edin” dedi.

Sıra ayrılık vaktine geldiği zaman bir çok dernek üyesinin gözlerinin dolduğu görüldü. Kaymakam Necmettin Kalkan’ı, dernek üyeleri alkışlar arasında uğurladı

Tevfik Erk / İstanbul- Sancaktepe

202 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.