Hoşgeldiniz  

ALİ BABANIN ÇİFTLİĞİ SANİAD YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

admin | 10 Ekim 2020 | Ekonomi, Genel, Gündem, Manşet A- A+

Sancaktepe İlçesinde yeni faaliyete geçen  Ali Babanın Çiftliğinde Saniad Yönetim Kurulu Kahvaltıda buluştu. Saniad’ın yeni başkanı Osman Aktan ve yönetim kurulu üyeleri ilk kahvaltılarını yaptı.

Kahvaltıya Dernek Başkanı Osman Aktan, Yönetim Kurulu üyeleri Hamdiye Çankaya, Adem Yılmaz, Halil Göçer, Volkan Yücel, Muzaffer Kabakçı, Cengiz Öksel, Kemal Öz, Zahit Karagöz, Alper Gündoğdu, Metin Yılmaz ve Dernek Yöneticisi Sevgi Yılmaz katıldı. Oldukça keyifli geçen kahvaltının ardından Ali Babanın Çiftliği Yöneticileri Ercan ve Sonnur Görkem Çifti tesis hakkında Saniad üyelerine bilgiler verdi ve tesisi gezdirdi.
Saniad Başkanı Osman  Aktan ; “ Bu gün burada yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızın isteği üzerine kahvaltıda bir araya geldik. Çok güzel bir tesis, böyle bir tesisi Sancaktepe’ye kazandırdığı için Ercan Görken arkadaşımı tebrike diyorum. Dostluğuna arkadaşlığına değer verdiğim Ercan Görkem’in  İstanbul Sancaktepede açtığı Alibabanın bir çiftliği var ve Meleksima Restaurant Cafe çocuklar için hayvan sevgisinin aşılandığı ve aileler için hayallerin bir araya geldiği bir mekan.
Özellikle Kars olmak üzere tüm Anadolu’nun doğal ve yöresel ürünlerinin servis edildiği gerçek anlamda organik köy kahvaltısının öne çıktığı ayrıca Dünya mutfağı ile ayrı bir konsept ile hizmet vermektedir. Hayırlı olması dileklerimle” ifadelerini kullandı.

Tevfik Erk / İstanbul


4326 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.