Hoşgeldiniz  

Her şey Sancaktepe için dediler

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Her şey Sancaktepe için dediler..

Alanında İstanbul`un en büyük ve modern kurumu olan Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi`nin yapımında katkıda bulunan bürokrat, idareci ve işadamları örneğine az rastlanan birlik ve beraberlik sergiledi.

16 Haziran 2011 Perşembe 02:38

Alanında İstanbul’un en büyük ve modern kurumu olan Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yapımında katkıda bulunan bürokrat, idareci ve işadamları örneğine az rastlanan birlik ve beraberlik sergiledi. Başta Kaymakam Necmettin Kalkan ve Belediye Başkanı İsmail Erdem olmak üzere, 25 işadamı önemli projenin oluşumunda büyük emek sarf ettiler. Geçtiğimiz günlerde Devlet Bakanı Egemen Bağış ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da katıldığı Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde düzenlenen törende hayırseverlere teşekkür plaketi verildi.

“İmece ile kazandırdık”..

Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan tören sonrası yaptığı açıklamada “ Sancaktepe’de imece ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışma insanların bir birlerine olan güvenlerinin tam olduğu zaman neler yapılabileceğini gösteren bir çalışma oldu. Devletin imkânlarını beklemeden ilçeye kazandırdığımız bu sağlık merkezi ilk olduğu kadar umarım son olmaz. Başta Sayın Belediye Başkanımız İsmail Erdem Bey olmaz üzere emeği geçen tüm iş adamlarımıza canı gönülden teşekkür ederim. Onlar olmasaydı bu projenin gerçekleşmesi çok zor olurdu.”dedi.

Başkan Erdem “Her şey Sancaktepe için dedik ve kolları sıvadık”

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem plaket töreni sonrası yaptığı açıklamada: “ Çok değerli Kaymakamımızın öncüğünde ilçemiz de ki iş adamlarımızla büyük bir dayanışma örneği sergileyerek, ilçemize en modern diş hastanesini kazandırdık. Her şey Sancaktepe için dedik kolları sıvadık. Şu anda binlerce hastaya hizmet veriyor. İstanbul’un parlayan yıldızı olan ilçemize yakışan İstanbul’un en modern kurumu ilçemizde bulunuyor. Sancaktepeliler mutluysa bizde mutluyuz” dedi.

“Sağlık alanında çok önemli bir hizmete imza atıldı”

İnşaat sektöründe yaptığı çılgın projelerle adından sıkça bahsettiren DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yapımında emeği geçen işadamlarından.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın bir özelliği daha kamuoyu tarafından öğrenildi. Özellikle DAP Yapı projelerinin hayata geçtiği ilçelerde Ziya Yılmaz’ın sosyal konulara duyarsız kalmadığı ortaya çıktı. Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne yaptığı katkılardan dolayı, Devlet Bakanı Egemen Bağış ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da katıldığı törende teşekkür plaketi Ziya Yılmaz’a verildi.

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul’un en modern merkezlerinden biri olarak gösterilen bir projeye katkı sağlamak büyük mutluluk diyen Ziya Yılmaz “ Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in projeyi anlattıklarında bizimde böyle bir projede olmamız gerektiğini düşündüm. Konusunda İstanbul’un en moderni oluyor. Devletten yardım almadan hayırseverlerin katkıları ile oluyor ve sadece bir ilçeye değil birçok komşu ilçeye de katkı sağlıyor. Böylesine olumlu ve örnek bir projede geri duramazdık. DAP Yapı olarak üzerimize düşeni yaptık. Destek olduk.”dedi. Önemli gördüğü projelerin hep kendisini heyecanlandığını belirten Yılmaz, “ Yaptığımız projelerde insanlara yaşam alanları sunduğumuzu belirtiyoruz. Modern konutlarda teknoloji ile donatılmış yaşam alanları sunuyoruz. Tabi ki çevremizdeki sosyal içerikli modern ve teknoloji sunan projelerde olmak destek vermek bizleri mutlu eder ”dedi.

Tevfik Erk / Sancaktepe

166 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.